Technický absolvent - metalurgie

Pracovní místo ( Technický absolvent - metalurgie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Mladí inženýři strojírenství/ materiálů/ metalurgie nebo slévárenství - absolventi! Pojďte své teoretické znalosti ze školy zužitkovat v praxi! Těšte se na intenzivní kolečko po naší výrobě, během kterého Vás zahřejí naše šachtové pece!

Další volná místa

Seřizovač - Sadská Máte stojárnu, jste bez praxe a hledáte práci? Nebo máte praxi se seřizování strojů a chcete udělat změnu v zaměstnání? Pojďte pracovat k nám, prima parta zaměstnanců se na Vás těší. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Náplň práce: - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Skladník-řidič VZV, mzda 24 000 Kč/měs., JEDNA SMĚNA Hledáte práci ve skladu? Jste skladník se zkušenostmi v řízení VZV? Máte skladnickou práci v malíku a líbilo by se Vám pracovat v jednosměnném provozu? Pokud jste odpověděli ano, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu ...

PRODUKTOVÝ MANAŽER Máte zkušenost z výrobní společnosti? S vedením projektů? Zvládáte plynule hovořit německy či anglicky a jste analytický typ? Hledáme VÁS!!! * zodpovídá za efektivní řízení produktu a za ekonomické ukazatele * podílí se na cílech, ...