Správce budov

Pracovní místo ( Správce budov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Stavařina je Vaše hobby a hledáte zajímavou práci? My zase hledáme šikovného SPRÁVCE BUDOV, tak to pojďme dát dohromady :-). Do pracovní náplně, mimo jiné, patří:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs. Hledáte zaměstnání v oblasti údržby výrobních strojů? Je pro Vás zajímavá oblast zpracování plechů a kovů? Chcete pracovat v lokalitě Kladno? Potom Vám nabízíme práci na pozici Technik údržby strojů.
Grafton Recruitment s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno včera

Obchodní zástupce [i] Místo výkonu práce: Děčín Jaká Tě čeká práce: Dostaneš ke správě region, ve kterém budeš mít portfolio aktivních zákazníků, které budeš zároveň rozšiřovat. Budeš prezentovat naši společnost, produkty a služby, zpracovávat cenové nabídky. ...
PAPERA s.r.o. Děčín, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí stravovacího provozu Organizace stravovacího provozu včetně zajišťování jeho ekonomické agendy, stanovování technologických postupů a zajišťování jejich dodržování včetně kontroly dodržování hygienických předpisů. Požadujeme minimálně úplné střední odborné vzdělání s ...
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace Dubí, Inzerováno před 2 dny