Správce budov

Pracovní místo ( Správce budov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Stavařina je Vaše hobby a hledáte zajímavou práci? My zase hledáme šikovného SPRÁVCE BUDOV, tak to pojďme dát dohromady :-). Do pracovní náplně, mimo jiné, patří:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby

Další volná místa

Elektrikář - správce veřejného osvětlení Požadujeme: 1 rok praxe v opravách a údržbě sítí veřejného osvětlení, vyhláška 50 Nabízíme: pracovní oděv zajištěný zaměstnavatelem včetně praní, zázemí stabilní firmy V případě zájmu zasílat životopis na email. Volné místo elektrikář - správce ...
Marius Pedersen a.s. Teplice, Inzerováno před 2 dny

Test Technik|PRAHA|Vývojové a testovací centrum Jste nadšený pro oblast elektro a chtěl byste pracovat na zkušebních testech, které nikde jinde v ČR nelze provádět? Mezinárodní spollečnost hledá do svého testovacího a vývojového centra parťáka do týmu test techniků. Náplň práce: - Provádění ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

MONTÁŽNÍK/ZÁMEČNÍK, až 28 000 Kč/měs. Máte vzdělání technického směru, baví Vás montování a manuální práce? Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici MONTÁŽNÍK/ZÁMEČNÍK. V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj ...