Chemik /operátor s praxí ve výrobě

Pracovní místo ( Chemik /operátor s praxí ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme Chemika/ operátora do výroby na Děčínsku, nejste to právě Vy?

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

TECHNOLOG VŠ/SŠ chemické nebo potravinářského zaměření, praxe v potravinářském průmyslu výhodou, práce s PC, zodpovědnost, spolehlivost, odměny 1000 až 15000, - Kč. Volné místo technolog pro lokalitu Liberec.
MOCCA, spol. s r.o. Liberec, Inzerováno před 4 dny

CHEMICAL PROJECT ENGINEER - (for TALENTED GRADUATE) Chceš být součástí mezinárodní výrobní společnosti? Mluvíš perfektně anglicky? Pro talentované absolventy technických oborů otevírá výrobní firma výběrové řízení na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER náplň práce: - Řešení technických požadavků - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

Chemický laborant Hledáme laboranta/ku na 4směnný provoz. Nutná praxe v chemickém, případně farmaceutickém, průmyslu alespoň 2 roky na pozici laborant. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost. Nabízíme práci na plný úvazek, zaškolení, stravování, ...
Enaspol a.s. Rtyně nad Bílinou, Inzerováno déle jak týden