CHEMIK

Pracovní místo ( CHEMIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Je tu skvělá příležitost pro absolventy v oboru chemie! Budujte kariéru s námi, získejte mnoho nových zkušeností! Hledáme do nově vznikajícího závodu v lokalitě Žatec nové kolegy CHEMIKY!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

SPECIALISTÉ NA KVALITU (QA) PRO OBLAST VÝROBY, DISTRIBUCE A SKLADOVÁNÍ VETERINÁR SPECIALISTÉ NA KVALITU (QA) PRO OBLAST VÝROBY, DISTRIBUCE A SKLADOVÁNÍ VETERINÁRNÍCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ - Místo výkonu práce: Hořovice. Náplň práce: dohlížet na správnou výrobní a distribuční praxi; aktualizovat, rozvíjet a kontrolovat dodržování ...
CYMEDICA, spol. s r.o. Hořovice, Inzerováno před 2 dny

chemik vývoje a kontroly kvality místo výkonu práce: Libčeves náplň práce: kontrola kvality vstupních materiálů-práce v laboratoři, návrhy inovací výrob.technologií a zaávední do praxe, výroba vzorků nových typů výrobků, laboratorní a poloprovozní vývojové práce v oblasti nových ...
ANA - AQUALINE s.r.o. Libčeves, Inzerováno před 3 dny

LABORANT - POTRAVINÁŘSTVÍ part time, 120 Kč/hod JSTE STUDENT VŠ CHEMICKÉ A POTŘEBUJETE ZÍSKAT PRAXI? Nabízíme Vám skvělou pracovní příležitost! Náplň práce: * Chemické a senzorické testy surovin, mezivýrobků a finálních výrobků * Zajištění kvalitativních záznamů a reportů * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno před 5 dny