CHEMIK

Pracovní místo ( CHEMIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Je tu skvělá příležitost pro absolventy v oboru chemie! Budujte kariéru s námi, získejte mnoho nových zkušeností! Hledáme do nově vznikajícího závodu v lokalitě Žatec nové kolegy CHEMIKY!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

chemik výroby místo výkonu práce: Terezínská č.p. 879/60, 410 02 Lovosice 2. Směnnost: 3 směny, nepřetržitý provoz, noční provoz. Mzda 17.493 Kč, po zaškolení 24.000 Kč. Své životopisy zasílejte na: sleierova@glanzstoff.com nebo nás kontaktujte na tel.: 416 ...
Glanzstoff - Bohemia s.r.o. Lovosice, Inzerováno včera

Výzkumný a vývojový pracovník Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem. Pracovní náplň: řeší výzkumné a vývojové úkoly Plánu Technického Rozvoje, raciaonalizace výrobních technologií a výrobkových inovací dle zadání, provádí provozní a modelové zkoušky v souladu s ...
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny

Procesní inženýr POŽADUJEME: aktivní přístup k práci, flexibilita ochotu a schopnost učení se novým věcem dobré komunikační a organizační schopnosti znalost anglického jazyka výhodou VŠ technického směru – výroba papíru, chemie, strojní předchozí praxe na ...
Mondi Štětí a.s. Štětí, Inzerováno před 2 dny