Prodavač/pokladní – Hradec Králové, Na Okrouhlíku

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( Prodavač/pokladní – Hradec Králové, Na Okrouhlíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Váš profil:

středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání
příjemné a vstřícné vystupování
zkušenost z obchodu vítána, ale není podmínkou
ochota k fyzické práci
schopnost týmové spolupráce
flexibilita, práce na směny

Pracovní náplň:

pokladní činnost
doplňování zboží na prodejní ploše
dopékání pečiva a jeho doplňování

Příprava na budoucí úkoly:
V rámci našeho dvoutýdenního tréninkového programu Vás připravíme na Vaše budoucí úkoly a poskytneme Vám důkladné zapracování, které probíhá pod vedením zkušeného kolegy - interního trenéra.
Co nabízíme:

od počátku zajímavé mzdové ohodnocení
propracovaný systém zaučení
příjemnou pracovní atmosféra v motivovaném týmu
jisté zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
možnost částečného úvazku
osmihodinové směny
2 dny v týdnu volné
elektronickou evidence docházky
možnost kariérního růstu