LAKÝRNÍK KOVŮ

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi na pozici lakýrník kovů? Nebo jste v tomto oboru vyučen? Přidejte se do našeho týmu a získejte stabilní a perspektivní práci!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Truhláři, lakýrníci pro výrobu nábytku ze dřeva palisandr a mango Místo pracoviště: - U Mototechny 89, Tehovec Prvotní kontakt: - tel.: 777 867 246 - e-mail: ravi@indickynabytek.cz Upřesňující údaje: - zkušenost se zpracováním masivu dřeva palisandr, akacie a mango - praxe lakýrníka dřeva Volné místo truhláři, ...
BISHNOI S.R.O. Tehovec, Inzerováno včera

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel Vyučen v oboru neb praxe v oboru min. 1 rok. Řidičský průkaz sk. B. Práce s diagnostikou - výhodou. Velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování. Volné místo lakýrníci automobilů a jiných vozidel pro lokalitu Praha.
Autoservis Hoffmann s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel místo výkonu práce: U silnice č.p. 949/11, 161 00 Praha 614 kontakt: Fahrettin Turan, e-mail: jobs@yeyeppl.com znalost turečtiny a angličtiny výhodou, praxe min. 3 roky Volné místo lakýrníci automobilů a jiných vozidel pro lokalitu Praha.
Auto Repair Systems, a.s. Praha, Inzerováno před 5 dny