LAKÝRNÍK KOVŮ

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi na pozici lakýrník kovů? Nebo jste v tomto oboru vyučen? Přidejte se do našeho týmu a získejte stabilní a perspektivní práci!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

LAKÝRNÍK Náplň práce: povrchová úprava železničních vozidel a jejich podskupin (tmelení, broušení, stříkání pomocí lakovací pistole); Požadujeme: nutná praxe se stříkáním a tmelením velkých ploch, spolehlivost a flexibilita, schopnost samostatné ...
Legios Loco a.s. Nymburk, Inzerováno před 2 dny

LAKÝRNÍK - Říčany Jste zkušený lakýrník a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis a reagujte na pozici LAKÝRNÍKA ještě dnes!
Grafton Recruitment s.r.o. Střížkov, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

lakýrník K hrubé mzdě náleží osobní ohodnocení, které se může v průběhu pracovního poměru navyšovat Požadujeme minimálně 1 rok KONTAKT: telefonicky v době 8-19hod., Cimburek Petr, tel.: 602 150 139 Volné místo lakýrník pro lokalitu Rovná.
Václav Cimburek - CIVA Trans Rovná, Inzerováno před 6 dny