LAKÝRNÍK KOVŮ

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi na pozici lakýrník kovů? Nebo jste v tomto oboru vyučen? Přidejte se do našeho týmu a získejte stabilní a perspektivní práci!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

LAKÝRNÍK - Říčany Jste zkušený lakýrník a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis a reagujte na pozici LAKÝRNÍKA ještě dnes!
Grafton Recruitment s.r.o. Střížkov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři místo výkonu práce Praha kontakt: Akhunova Svetlana, tel.: 731128838, email: info.alvi@seznam.cz výpis z RT Volné místo malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři pro lokalitu Praha.
ALVI Development s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Lakýrníci, natěrači Místo výkonu práce: Břehy č.p. 28 Žďár 294 11 Loukov u Mnich.Hradiště Prvotní kontakt: osobně: po-pá 6-14 hod., po tel. domluvě, tel.: 602 152 880 (6-15 hod.), e-mail: Jan.susser@visnovsky.cz Zkušenosti s nanášením barev (syntetické, ...
VIŠNOVSKÝ a SÜSSER s. r. o. Žďár, Inzerováno před 5 dny