Grafton Recruitment s.r.o. LAKÝRNÍK KOVŮ

LAKÝRNÍK KOVŮ

Referenční číslo: 8-21-227658/NP

Pracovní náplň
Máte praxi na pozici lakýrník kovů? Nebo jste v tomto oboru vyučen? Přidejte se do našeho týmu a získejte stabilní a perspektivní práci!

Náplň práce:
- natírání velkých kovových výrobků a konstrukcí základní a vrchní barvou
- příprava nátěrů vč. tmelení a konečné stříkání ploch s nároky na jakost
- provádění oprav nátěrů
- rozměřování, umísťování, lepení a opravy samolepících nápisů, štítků a log

Požadavky
- výuční list v oboru lakýrník nebo příbuzném oboru
- praxe s lakováním kovových součástí výhodou
- pečlivost, zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav

Informace
Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- bonusy/ prémie
- závodní stravování
- příspěvek k penzijnímu připojištění
- jazykové a odborné kurzy
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LAKÝRNÍK KOVŮ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat dohodou
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Průmysl
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura
Kontaktní osoba: Buchlová Zuzana
E-mail: Buchlová Zuzana
Telefon: 417662812

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.