LAKÝRNÍK KOVŮ

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi na pozici lakýrník kovů? Nebo jste v tomto oboru vyučen? Přidejte se do našeho týmu a získejte stabilní a perspektivní práci!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

LAKÝRNÍCI LAKÝRNÍCI - Místo výkonu práce: Hořovice. Nástup možný ihned. Náplň práce: provádění povrchové úpravy polotvarů a výrobků, kontrola a údržba lakovacího zařízení/lakovacího boxu. Požadavky: manuální zručnost, spolehlivost, praxe v oboru lakování ...
TEDOM a.s. Hořovice, Inzerováno před 5 dny

Operátor flockovací linky (Automotive - plasty) Náplň práce: obsluha automatické flockovací linky, ruční stříkání lepidla, nanášení flocku, kontrola linky při zahájení výroby, základní údržba, seřízení a opravy linky, aktivní podpora a dohled nad výrobou a kvalitou. Požadujeme: základní ...
HOEKO - Automotive s.r.o. Jiřice, Inzerováno před 6 dny

Brusič/Lakýrník Nástup dohodou na dobu určitou s možností prodloužení. Mzda od 14000,-Kč s možným navýšením. Požadavky: manuální zručnost, ovládání ručních nástrojů na řezání, broušení, lakování a leštění laminátů a dřeva. Spolehlivost, samostatnost, kreativní ...
Radomír Krobot Bludov, Inzerováno před 6 dny