VÝROBNÍ ŘEDITEL, 60 - 100 000 Kč

Pracovní místo ( VÝROBNÍ ŘEDITEL, 60 - 100 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s vedením 80 a více zaměstnanců ve výrobě? Máte technické vzdělání a hovoříte anglicky nebo německy? Hledáte dlouhodobé uplatnění u společnosti?

Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- řízení výroby (150 zaměstnanců)
- řízení oddělení technické obsluhy a oddělní údržby
- rozhodování o stanovení výrobního programu
- rozhodování o organizaci a řízení s cílem dosažení maximálního efektu
- rozpracování výrobních úkolů a rozdělení na jednotlivé oddělení
- odpovědnost za organizační přípravu výroby
- odpovědnost za dodržení technologických postupů
- odpovědnost za zajištění dovozu materiálu a surovin
- navrhování námětů a připomínek k rozvoji společnosti
- navrhování odstávek strojů a zařízení