Grafton Recruitment s.r.o. PRACOVNÍK MEZIOPERAČNÍ KONTROLY

PRACOVNÍK MEZIOPERAČNÍ KONTROLY

Pracovní náplň
Máte technické vzdělání a zkušenosti s kvalitou výrobků, zvládáte čtení technických výkresů a popř. se orientujete v technologických postupech truhlářské výroby? Pokud jsme se trefili právě do Vašich zkušeností, jste ideálním kandidátem na pozici PRACOVNÍK MEZIOPERAČNÍ KONTROLY!

Vaše pracovní náplň by vypadala následovně:

- kontrola kvality vstupních dílů a materiálů
- provádění mezioperační kontroly výrobků
- spolupráce při výrobě prototypů a zavádění nových výrobků
- spolupráce na zpracování technologického pracovního předpisu
- zapisování chybových hlášení a podílení se na zvýšení kvality výroby
- dohledávání příčin reklamací a předkládání návrhu na jejich eliminaci

Požadavky
- výuční list v technickém oboru
- schopnost čtení technických výkresů
- orientace v technologických postupech truhlářské výroby
- praxe v oboru min. 1 rok výhodou
- práce na PC
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu PO-PÁ

Nabízíme
Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- práce na plný úvazek, 7,5 hod. denně
- dotované stravování - oběd nebo večeře 28 Kč
- příspěvek na dopravu – 50% tarifu ČSAD dle počtu km
- Vánoční odměny (váží se na splnění ekonomických ukazatelů firmy)
- slevy na různé kulturní a sportovní akce (vstup do bazénu, masáže, atd.)
- vzdělávací kurzy a školení

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRACOVNÍK MEZIOPERAČNÍ KONTROLY

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 15000 - 20000 CZK
Lokalita: Jihočeský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.