Grafton Recruitment s.r.o. SKLADNÍK, 25 000 Kč a další benefity

SKLADNÍK, 25 000 Kč a další benefity

Pracovní náplň
Hledáme SKLADNÍKY a dáme šanci každému, kdo má osvědčení na vysokozdvižný vozík a dobrou fyzickou kondici.

Čeká Vás mimo jiné:
- příjem a výdej výrobků,
- jejich kvalitativní a kvantitativní kontrola
- zpracování podkladů pro evidenci výrobků
- zodpovědnost za skladování hotových výrobků.

Požadavky
- osvědčení na vysokozdvižný vozík
- spolehlivost a pečlivost
- dobrá fyzická kondice

Nabízíme
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- příplatek za odpolední směnu
- výkonnostní prémie
- bonus 8 000 za doporučení zaměstnance
- výroční bonusy za odpracované roky
- dotované stravování
- až 25 dní dovolené
- vánoční odměny
- bezplatné vstupenky do bazénu, na masáže
- slevy na výrobky firmy
- slevy na různé kulturní a společenské akce

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK, 25 000 Kč a další benefity

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 15000 - 25000 CZK
Lokalita: Jihočeský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.