REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Pracovní místo ( REFERENT ZÁKAZNICKÉ KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty.
U této pozice proniknete do oblasti kvality a budete mít příležitost využívat jazyky v každodenní praxi.
Zkušenosti z oblasti výrobní kvality Vám navíc poskytnou možnost velmi širokého a perspektivního uplatnění v rámci celého Jihočeského kraje.

Náplň práce:
- sběr dat v oblasti kvality a jejich zadávání do systému
- komunikace se zákazníky v NJ a AJ
- zpracování reportů a statistik
- spolupráce s nadřízeným v oblasti reklamací a nastavování nápravných opatření

Pozice je vhodná jak pro zkušené kvalitáře, tak pro absolventy. Pro zkušené kandidáty máme ke svěření již konkrétní projekty, absolventy zaškolíme od úplného začátku.