KUCHAŘ (práce po-pá)

Pracovní místo ( KUCHAŘ (práce po-pá) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste KUCHAŘ a hledáte práci v příjemném kolektivu? Pak se nám ozvěte, pro závodní jídelnu v Českém Krumlově hledáme KUCHAŘE!

Práce PO-PÁ. Možnost nástupu ihned.

Další volná místa

Kuchař/ka Místo výkonu práce restaurace U černého orla. Pracovní doba dlouhý/krátký týden. Požadujeme: vyučení v oboru, znalost přípravy hotovek i minutek. Nabízíme stravu zdarma. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně nebo tel. 605475641 Volné místo ...
CATERING DAVID ŠTILLER s.r.o. Rakovník, Inzerováno před 2 dny

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Hotel Castle Větrov, Krásná u Aše 274, Krásná u Aše. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (8:00-20:00 h). Požadujeme: vzdělání a praxe v oboru, slušné vystupování a ...
Nový Radhošť, s.r.o. Krásná, Inzerováno před 2 dny

Pomocná síla v kuchyni - mytí nádobí V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: pepelopez@pepelopez.cz nebo volat na tel.č.: 608 962 369 a domluvit pohovor. Místo výkonu práce - PEPE LOPEZ Y FAMILIA spol. s r.o, Chelčického č.p. 255, 430 01 Chomutov 1 Náplň práce - ...
PEPE LOPEZ Y FAMILIA spol. s r.o Chomutov, Inzerováno před 3 dny