KUCHAŘ (práce po-pá)

Pracovní místo ( KUCHAŘ (práce po-pá) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste KUCHAŘ a hledáte práci v příjemném kolektivu? Pak se nám ozvěte, pro závodní jídelnu v Českém Krumlově hledáme KUCHAŘE!

Práce PO-PÁ. Možnost nástupu ihned.

Další volná místa

Výrobáři studené kuchyně a lahůdek Pracoviště: Strašice č.p. 605 Požadavky: potravinářský průkaz, samostatnost, praxe v oboru gastronomie výhodou. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: platové ohodnocení od 120,- do 150,- Kč/h., plný úvazek. Pracovněprávní ...
IMSTAVEX s.r.o. Strašice, Inzerováno před 3 dny

Výrobáři studené kuchyně - úterý a neděle Pracoviště: Strašice č.p. 605 Požadavky: min. střední odborné vzdělání, potravinářský průkaz. Praxe v oboru gastronomie min. 2 roky, samostatnost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Pracovněprávní vztah na dohodu o provedení ...

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Kontakt: p. Beschastny Yury, e-mail: 607075455@seznam.cz Životopisy zasílejte na uvedený e-mail. Praxe a znalost staroslovanské kuchyně výhodou, vysoké pracovní nasazení a odpovědnost. Aktivní znalost RJ. Volné místo číšník/servírka ...
Přírodní Pivní Lázně s.r.o. Děpoltovice, Inzerováno před 3 dny