POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ (práce po-pá)

Pracovní místo ( POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ (práce po-pá) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Baví Vás práce v kuchyní a hledáte práci v příjemném kolektivu? Pak se nám ozvěte, pro závodní jídelnu v Českém Krumlově hledáme POMOCNOU SÍLU DO KUCHYNĚ!

Náplň práce: příprava salátů, mytí nádobí, výdej jídel, obsluha kasy.

Práce PO-PÁ. Možnost nástupu ihned.

Další volná místa

Pomocní pracovníci v provozovně pedikúra, manikúra Místo výkonu práce: MK Nails, Selbská 1204/9, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Nabízíme: dotovaný oběd. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Čt ...
To Nga Pham Aš, Inzerováno před 2 dny

pomocný stavební dělník místo výkonu práce: zakázky v okrese Louny a okolí krátkodobé zaměstnání řidičský průkaz sk. B výhodou, schopnost práce ve výškách výhodou, možnost práce přesčas, kontakt: po-pá:8-12,00 hod na telč. 775483603 Volné místo pomocný stavební dělník pro ...
PRECIOUS STAR s.r.o. Louny, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ/KA KUCHAŘ/KA Kontakt: p. Ivánek Petr, tel.: 737281968, e-mail: souschef@grandhotel-ambassador.cz - Přijmeme do našeho kolektivu kuchaře na teplou kuchyni - Požadujeme: vyučení v oboru, nutná praxe v oboru, hovorově AJ, NJ, RJ, slušné a příjemné ...
Národní dům provozní, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny