TÝMOVÝ VEDOUCÍ - KVALITA VE VÝROBĚ, až 70 000 Kč

  • České Velenice

Pracovní místo ( TÝMOVÝ VEDOUCÍ - KVALITA VE VÝROBĚ, až 70 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti z oblasti KVALITY, s řízením lidí, znáte normu ISO TS 16949 a domluvíte se anglicky popř. německy? Zde máte příležitost podílet se na projektech v oblasti kvality, komunikovat se zákazníky, podílet se na zlepšování kvality a zavádět nová opatření. Na pozici TÝMOVÝ VEDOUCÍ KVALITY hledáme právě takového člověka!

Náplň práce:
- vedení týmu o cca 30 lidech
- zodpovědnost za budování, efektivitu a trvalé zlepšování systému jištění kvality a jeho soulad s platnou legislativou a jinými relevantními předpisy
- aktivně podporuje zavádění nových projektů
- komunikace se zákazníky a navštěvuje je v rámci prevence i řešení reklamací
- zpracovávání analýzy stavu jištění jakosti (reklamace, interní neshody)
- navrhování cíle a strategie v oblasti jištění kvality a spokojenosti zákazníků
- vedení evidenci reklamací, zjišťuje jejich oprávněnost a kontroluje správnost výše nákladů
- provádí měsíční vyhodnocování stavu systému včetně rozborů vnitřních i vnějších neshod
- řízení provádění korektivních a preventivních opatření k neshodám
- plánujování a řízení projektů související s kvalitou
- zodpovědnost za systém interních a dodavatelských auditů
- zajištění provádění certifikačních auditů