PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( PLC PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme kandidáty, kteří mají min. SŠ vzdělání a alespoň rok praxe jako PLC programátor. Pokud navíc jste schopní se domluvit anglicky a vyznáte se v konstrukční dokumentaci, čtete dál.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

KONSTRUKTÉŘI ELEKTRO (PROGRAMÁTOR, OŽIVOVAČ) KONSTRUKTÉŘI ELEKTRO (PROGRAMÁTOR, OŽIVOVAČ) - Místo výkonu práce: Komárov. Nástup možný ihned. Mzda dohodou (dle praxe). Požadavky: znalost EPLAN, znalost anglického jazyka. Zaměstnanecké výhody: výuka jazyků, 5 týdnů dovolené, příspěvek na ...
BUZULUK a.s. Komárov, Inzerováno včera

TECHNOLOG - PROGRAMÁTOR POŽADUJEME : -SŠ vzdělání - strojní/elektro -Znalost z oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky - pneumatika, hydraulika, mechanika + čtení výkresové dokumentace a elektrických schémat -Programování - Siemens step 7, step 5, ...
s. n. o. p. cz a.s. Písek, Inzerováno před 4 dny

Programátoři a obsluha CNC tvářecích strojů Pozice: obsluha svařovacích robotů / lisů Vhodné pro absolventy, SŠ technického zaměření výhodou. Praxe s obsluhou a programováním tvářecích strojů výhodou, pracovitost, spolehlivost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, ...
DUVE ČR, s.r.o. Příbram, Inzerováno před 5 dny