PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( PLC PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme kandidáty, kteří mají min. SŠ vzdělání a alespoň rok praxe jako PLC programátor. Pokud navíc jste schopní se domluvit anglicky a vyznáte se v konstrukční dokumentaci, čtete dál.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

TPV – programátor CNC dělících strojů (laser, vysekávací lis) Náplň práce: podílet se na přípravě výroby připravovat programy pro CNC stroje TRUMPF spolurozhodovat, plánovat a ovlivňovat hladký chod výroby budete v každodenním kontaktu se zákazníky naší společnostifungovat jako důležitý člen našeho ...
STAVOKLIMA s.r.o. Homole, Inzerováno před 3 dny

programátor místo výkonu práce: Tábor, České Budějovice, Brno Náplň práce: - spolupráce na vývoji a realizaci SW řešení rozsáhlých ucelených IS Požadujeme: - zkušenosti s programováním podmínkou !!! - zkušenosti z oblasti EDI zpráv výhodou - minimálně ...
Minerva Česká republika, a.s. Tábor, Inzerováno před 3 dny

VEDOUCÍ PROJEKTU V KONSTRUKCI | AŽ 55 000 KČ Pavažujete se za zkušeného konstruktéra a cítíte, že nastal čas na profesní postup? nabízíme právě Vám pozici VEDOUCÍ PROJEKTŮ V KONSTRUKCI Jaká je náplň práce? - vedení a koordinace projektů - sestavování týmu konstruktérů a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny