MANAŽER NÁKUPU s AJ, až 35 000 Kč

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( MANAŽER NÁKUPU s AJ, až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte manažerské schopnosti a zkušenosti v oblasti nákupu minimálně 3 roky a zajímáte se o nové trendy v surovinových komoditách? Jste zběhlý/á v dodavatelských vztazích a domluvíte se anglicky? Pokud ano, tak právě Vás potřebujeme do týmu!

Náš významný klient, člen nadnárodní společnosti, potřebuje doplnit stávající pracovní kolektiv o TOP MANAŽERA NÁKUPU.

Vaše náplň práce bude:
- koordinace činnosti a plnění úloh oddělení nákupu (např. disponibility surovin, materiálů a obalů pro výrobu v dané kvalitě a množství)
- vyhledávání a hodnocení dodavatelů, příprava podkladů ke smlouvám, reporting z jednání
- tvorba objednávek v SAP systému
- koordinace vývoje nových trendů v surovinových komoditách
- vyhodnocování nabídek dodavatelů a jejich analýzy
- vystavování objednávek, sledování zakázky až po dodávku
- sledování nákladů ve svěřené oblasti nákupu
- hledání možností na snižování nákladů oddělení Nákupu, zvyšování efektivity výkonnosti, trvalé zlepšování v organizaci práce a řízení oddělení
- vyhodnocování úspor
- testování surovin - evidence, vyhodnocení a aplikace do praxe
- řešení reklamací

Jestliže tyto dovednosti ovládáte a máte s nimi praktické zkušenosti, máte jedinečnou možnost pracovat pro nadnárodní společnost, která nabízí silné zázemí svým zaměstnancům.