KEY ACCOUNT MANAGER, agronomie

Pracovní místo ( KEY ACCOUNT MANAGER, agronomie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro našeho klienta, významného výrobce hnojiv a zemědělské chemie, hledáme kanzídáty na pozici Key Account Manager pro Plzeňský kraj.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

TECHNICKO-OBCHODNÍ PRACOVNÍK TECHNICKO-OBCHODNÍ PRACOVNÍK - Místo výkonu práce: Žebrák. Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání, znalost německého jazyka, organizační schopnosti, ŘP sk. B, schopnost týmové práce, obchodní praxe (výhodou). Náplň práce: péče o stávající zákazníky a ...
Wiegel Žebrák žárové zinkování s.r.o. Žebrák, Inzerováno včera

IT Business Services Senior Consultant Kontakt pro uchazeče: emailem na anastasiya.frizen@sap.com o zkušenost s SIEM a Log Managers (např. McAfee, Splunk, Logrythm, ArcSight atd.), Security Platforms (IDS/IPS, Vulnerability Analysers, Anti-Malware, atd.), Security Analytics, Digital ...
Concur (Czech) s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Systémoví analytici místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má delší praxi v IT. Znalosti a zkušenosti ve sféře ...
MSD Czech Republic s.r.o. Praha, Inzerováno včera