OBRÁBĚČ KOVŮ, až 30 000 Kč

  • České Velenice

Pracovní místo ( OBRÁBĚČ KOVŮ, až 30 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste vyučen/a v oboru OBRÁBĚČ KOVŮ a chcete se v tomto oboru uplatnit a dovzdělávat? Máte zkušenosti s prací na frézce a soustruhu? Pokud odpovídáte ANO, máme tu pro Vás jedinečnou nabídku v mezinárodní společnosti, která právě nabízí pozici OBRÁBĚČ KOVŮ. Splňujete-li níže zmíněné požadavky a náplň práce je Vám známá, pošlete mi svůj životopis na email miluse.holbova@grafton.cz a společně Vám zpříjemníme mzdové a pracovní podmínky.

Náplň práce:
- obsluha manuálních a CNC řízených strojů - programování
- připravenost k dalšímu vzdělávání, aktivní přístup k práci
- dodržování termínů oprav nástrojů
- broušení řezných nástrojů
- údržba obráběcích strojů
- příprava dílů pro nástrojaře ( broušení, kalení)

Neváhejte a ozvěte se obratem! Nečekejte, že změna k lepšímu přijde sama, pojďte jí naproti i Vy.