VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ a předchozí zkušeností, až 180 000 Kč

Pracovní místo ( VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ a předchozí zkušeností, až 180 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme zkušeného VÝKONNÉHO ŘEDITELE pro řízení výrobní společnosti na Českobudějovicku. Nabízíme extrémně zajímavou pracovní náplň a atraktivní finanční ohodnocení!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Generální ředitel s italštinou Máte zkušenosti na pozici Generálního ředitele a domluvíte se italsky a anglicky? Pak hledáme vás. Budete mít na starosti:
Grafton Recruitment s.r.o. Přeštice, Plný úvazek, Inzerováno včera

Pokojská Kontaktní osoba: paní Dagmar Šubová -ředitelka hotelu , tel.: 777276070, e-mail: ceskezleby@gmail.com Více info osobně nebo na telefonu. Ubytování a strava po dobu směny zdarma, využití wellness i pro rodinné příslušníky. Volné místo pokojská pro ...
HotCZ s.r.o. Stožec, Inzerováno před 4 dny

PROVOZNÍ ŘEDITEL LÁZNÍ Náplň práce: - řízení jednotlivých úseků lazní a celkového provozu. Požadujeme: - aktivní znalost anglického a německého jazyka, ŘP sk. B, dobré organizační schopnosti Praxe vítána. Pracovní doba: pružná. Hrubá měsíční mzda: 40 000,- + bonusy. Své ...
LÁZNĚ HOTEL VRÁŽ s.r.o. Vráž, Inzerováno před 4 dny