VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ a předchozí zkušeností, až 180 000 Kč

Pracovní místo ( VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ a předchozí zkušeností, až 180 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme zkušeného VÝKONNÉHO ŘEDITELE pro řízení výrobní společnosti na Českobudějovicku. Nabízíme extrémně zajímavou pracovní náplň a atraktivní finanční ohodnocení!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

všeobecná zdravotní sestra, nejlépe s registrací Všeobecná zdravotní sestra, nejlépe s registrací Pracoviště: Dům klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích. Pracovní doba ve 12ti hodinových směnách (vč. víkendů) bez nočních služeb. Nástupní mzda 22 000 Kč + příplatky za víkendy a svátky a další ...
Oblastní charita Strakonice Sousedovice, Inzerováno před 5 dny

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY KLUBÍČKO MILEVSKO Město Milevsko na základě usnesení Rady města Milevska č. 213/18 ze dne 06.06.2018 a v souladu s ustanovením § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění ...
Město Milevsko Milevsko, Inzerováno před 5 dny

PROVOZNÍ VEDOUCÍ (zástup za MD/RD) Jsme projektová, konzultační a inženýrská společnost v oblasti staveb vodního hospodářství s předním postavením na českém trhu a nezanedbatelnými zahraničními aktivitami. Náplň práce: administrativní podpora ředitelky divize, spolupráce s finančním ...
Sweco Hydroprojekt a.s. České Budějovice, Inzerováno před 6 dny