VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ a předchozí zkušeností, až 180 000 Kč

Pracovní místo ( VÝKONNÝ ŘEDITEL s AJ a předchozí zkušeností, až 180 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme zkušeného VÝKONNÉHO ŘEDITELE pro řízení výrobní společnosti na Českobudějovicku. Nabízíme extrémně zajímavou pracovní náplň a atraktivní finanční ohodnocení!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Asistentka výrobního ředitele Požadujeme: Středoškolské vzdělání, komunikativní znalost ANJ, pokročilejší znalost WORD, Excel. Příjemné vystupování, pečlivost, komunikativnost, loajálnost. Nástup ihned. Volné místo asistentka výrobního ředitele pro lokalitu Benešov.
BAEST Machines & Structures, a.s. Benešov, Inzerováno před 4 dny

Učitel(ka) 1. nebo 2. stupně Učitel(ka) 1. nebo 2. stupně - vzdělání vysokoškolské, speciální pedagogika podmínkou, možno i absolvent. Pracoviště ZŠ Kaplice. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. ...
Základní škola, Kaplice, Omlenická 436 Kaplice, Inzerováno před 4 dny

Učitel(ka) 1. nebo 2. stupně Učitel (ka) 1. nebo 2. stupně - vzdělání vysokoškolské, aprobace Pv a Vv , speciální pedagogika podmínkou, možno i absolvent. Pracoviště ZŠ Kaplice. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. ...