Grafton Recruitment s.r.o. ÚČETNÍ, Veselí nad Lužnicí

ÚČETNÍ, Veselí nad Lužnicí

Referenční číslo: 7-11-252222/NP

Pracovní náplň
Jste znalá/ý účetní problematiky? Nečiní Vám problémy podvojné účetnictví? Zvládnete kontingenční tabulku? Potom zašlete svůj životopis na adela.labajova@grafton.cz.

Co bude Vaší pracovní náplní?
- správa pokladny
- kontrola cestovních příkazů
- zpracování DPH
- zpracování hlášení Intrastat
- archivace dokladů
- měsíční účetní závěrky

Požadavky
- vzdělání ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví
- minimálně 6-ti měsíční praxe
- znalost účtování DPH, předkontace, inventarizace
- orientace v aktuální účetní a daňové problematice (např. zákon o dani z příjmů, DPH, vyhláška 500/200 Sb.)
- znalost práce v programu Excel (kontingenční tabulky)

Informace
Benefity:
- prémie
- dotované závodní stravování
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ÚČETNÍ, Veselí nad Lužnicí

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 23000 - 30000,- Kč/měs
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Holbová Miluše
E-mail: Holbová Miluše
Telefon: (+420) 389 502 940

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.