TECHNIK SYSTÉMOVÉ KVALITY

Pracovní místo ( TECHNIK SYSTÉMOVÉ KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Významná výrobní společnost hledá do svých řad TECHNIK SYSTÉMOVÉ KVALITY.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

operátor obrábění místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny Co ti můžeme nabídnout? nástup možný IHNED mzdu při nástupu od 25.000 Kč až 30.000 Kč (dle rozpisu směn a zkušeností) přehodnocení mzdy po zkušební době a každoročně navyšování odměny za práci odměnu ...
FUJIKOKI CZECH s.r.o. Cítoliby, Inzerováno před 2 dny

PLC PROGRAMÁTOR / SPECIALISTA PRO MaR PLC PROGRAMÁTOR / SPECIALISTA PRO MaR - VŠ/SŠ elektro se zaměřením na automatizaci, MaR, elektro, pohony, popř. podobné technické zaměření - vyhlášks 50/1978 Sb., §6 a výše - AJ popř. NJ na úrovni pro technickou komunikaci - praxe v oboru ...
RAI MOST s.r.o. Havraň, Inzerováno před 2 dny

dělník ve výrobě - úprava balícího papíru místo výkonu práce:Stradonice 139 požadujeme: manuální zručnost, technické znalosti výhodou, spolehlivost, náplň práce: zpracování a úprava papíru nabízíme zaměstnanecké benefity, přátelské pracovní prostředí tel.: 736620277, e-mail: ...
NOVÁK - papír, s.r.o. Peruc, Inzerováno před 2 dny