TECHNOLOG, Písecko

Pracovní místo ( TECHNOLOG, Písecko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náš klient, významná zahraniční společnost se sídlem v jižních Čechách, hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici Procesní technolog.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

SAMOSTATNÝ PROGRAMÁTOR JUNIOR SAMOSTATNÝ PROGRAMÁTOR Náplň práce: programování softwaru na základě specifikace Požadavky: - znalost a prokazatelná praktická zkušenost prostředí .Net a programovacího jazyka c# - znalost technologií: ASP.NET, SQL, MS SQL, HTML, Javascript - ...
Samo Systems spol. s r.o. Most, Inzerováno včera

SERVISNÍ TECHNIK - OPRAVÁŘ SERVISNÍ TECHNIK - OPRAVÁŘ Opravy zahradní, lesní a malé stavební techniky se spalovacími motory. Zajímavá různorodá práce. Požadujeme: ochota se učit nové věci a technologie, loajalita k firmě, osobní přístup a komunikace se zákazníky Výhodou: ...
RAWA, spol. s r.o. Lom, Inzerováno včera

SKLADOVÝ/-Á HOSPODÁŘ/-KA SKLADOVÝ/-Á HOSPODÁŘ/-KA Požaduje: - ochotu pracovat - vysoké pracovní nasazení - základní znalost AJ - ŘP sk.B - znalost práce s PC Nabízíme: - stravenky HLÁSIT SE: Holubková Alena, tel.: 608356959, e-mail: holubkova@3e-technologies.net, ...
3E AUTOMOTIVE a.s. Most, Inzerováno včera