TECHNOLOG, Písecko

Pracovní místo ( TECHNOLOG, Písecko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náš klient, významná zahraniční společnost se sídlem v jižních Čechách, hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici Procesní technolog.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Pracujte z domova - Získejte Extra příjem Jedná se o obchod, který můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Ke komunikaci s ...
TOP-Job Práce doma, celá ČR, odkudkoliv, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno včera

MISTR OBROBNY MISTR OBROBNY - strojní zaměření - praktická zkušenost s vedením zaměstnanců ve strojírenské výrobě min. 3 roky podmínkou - znalost technologie strojírenské výroby - znalost práce na PC (MS Office, Outlook, SAP EP výhodou) - čtení výkresové ...
EUROMONT GROUP a.s. Litvínov, Inzerováno před 3 dny

SKLADNÍK/ŘIDIČ SKLADNÍK/ŘIDIČ Požadujeme: - ochotu pracovat - vysoké pracovní nasazení - základní znalost AJ - ŘP sk.B - osvědčení na VZV Nabízíme: - stravenky HLÁSIT SE: Holubková Alena, e-mail: holubkova@3e-technologies.net Volné místo skladník/řidič pro ...
3E AUTOMOTIVE a.s. Most, Inzerováno před 3 dny