VEDOUCÍ VÝROBY s AJ, Písek

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBY s AJ, Písek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste-li zkušený výrobní manažer se středně pokročilou angličtinou a máte-li chuť změnit pracovní prostředí, máme pro Vás zajímavou nabídku. Hledáme do výrobní společnosti posilu týmu, která se bude podílet na bezproblémovém chodu výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

ŠIČKA ŠIČKA Místo výkonu práce: Mariánské Údolí č.p. 1, Horní Jiřetín. Vyučení nebo praxe ve stejné nebo obdobné profesi. Pracovní doba od 5:55 do 13:55. Úkolová mzda. Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost nákupu výrobků za snížené ceny. HLÁSIT SE: ...
Charme mode s.r.o. Horní Jiřetín, Inzerováno včera

Prodejce/kyně mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz Místo výkonu práce: OC Dragoun, Dragounská 6, 350 02 Cheb. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba formou turnusových služeb krátký x dlouhý týden vždy od 9:00-20:00hod. Náplň práce: - obsluha zákazníků na ...
DATIX s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Správce strojů místo výkonu práce - Nýřany Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem Pracovní náplň: - zajišťování servisu pro výrobu včetně nákupu spotřebního materiálu. Komunikace s dodavateli služeb, zařízení a manipulační techniky. Požadujeme: - SŠ ...
DIOSS NÝŘANY a.s. Nýřany, Inzerováno včera