VEDOUCÍ VÝROBY s AJ, Písek

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBY s AJ, Písek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste-li zkušený výrobní manažer se středně pokročilou angličtinou a máte-li chuť změnit pracovní prostředí, máme pro Vás zajímavou nabídku. Hledáme do výrobní společnosti posilu týmu, která se bude podílet na bezproblémovém chodu výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

stájník Místo výkonu práce: farma Horní Pole; Zahrádky; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba turnusová (4 dny práce, 2 dny volno, včetně So a Ne); dělená pracovní doba od 4.00 hod. do 8.00 hod, od 14.00 hod. do 18.00 hod. Volné místo stájník pro ...
JISTUZA, výrobně-obchodní družstvo Studená, Inzerováno včera

Dělník/ce v čalounické výrobě Místo výkonu práce: Pekařská 3, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 12.000,- Kč až 18.000,- Kč (dle osobní výkonnosti). Požadujeme: zručnost, spolehlivost, chuť pracovat !!! Nabízíme: stravování. Kontakt pro zájemce: ...
SKALEX spol. s r.o. Cheb, Inzerováno včera

Prodejci - technici pro nábytkářskou výrobu a montáž Místo výkonu práce: náměstí dr. Milady Horákové 2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba 8,30-17,00 Náplň práce: zpracování grafických návrhů a cenových rozpočtů, podkladů pro výrobu nábytku, ...
DM2 s. r. o. Cheb, Inzerováno včera