VEDOUCÍ VÝROBY s AJ, Písek

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBY s AJ, Písek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste-li zkušený výrobní manažer se středně pokročilou angličtinou a máte-li chuť změnit pracovní prostředí, máme pro Vás zajímavou nabídku. Hledáme do výrobní společnosti posilu týmu, která se bude podílet na bezproblémovém chodu výroby.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Lakýrník kovových výrobků Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1 Požadavky: vyučen, dobrý zdravotní stav - práce v riziku vibrací, praxe v oboru min.3 roky. Kontakt: Fišerová Věra, tel.: 371 406 201, e-mail: vera.fiserova@weilercz.com Volné místo lakýrník kovových výrobků pro ...
WEILER Holoubkov s.r.o. Holoubkov, Inzerováno včera

Výrobáři studené kuchyně Pracoviště: Strašice č.p. 605, 338 45 Strašice Požadavky: min. střední odborné vzdělání, zdravotní průkaz. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: platové ohodnocení od 100,- do 120,- Kč/h., zkrácený úvazek 6hod. týdně - ...
IMSTAVEX s.r.o. Strašice, Inzerováno včera

OBSLUHA STROJE OBSLUHA STROJE VHODNÉ I PRO OZP NÁPLŇ PRÁCE - obsluha a řízení strojního zařízení na zpracování papíru a kartonáže - čištění a základní údržba technického vybavení - zaznamenávání výsledků práce na TPV a do PC - zodpovědnost za 1. vyrobený kus - ...
SAPRIL People s.r.o. Litvínov, Inzerováno včera