BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Orientujete se v problematice BOZP a PO? Znáte nejen předpisy, normy a opatření, ale dokážete také prosazovat jejich dodržování? Pokud jste na obě uvedené otázky odpověděli ano, pak jste pravým kandidátem na tuto pozici!

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Přijímací technik > přijímaní zakázek na opravy > komunikace se zákazníky > tvorba nabídek a rozpočtů
TRADIMEX PRAHA s.r.o. Vestec u Prahy, Plný úvazek, Inzerováno včera

Přijímací servisní technici Místo výkonu práce: Truhlářská 14, 350 02 Cheb. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 7:00-15:30 h, 8:30-17:00 h, středa do 18:00 h. Směnnost: dvousměnný provoz, pružná pracovní doba. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, praxe v automobilovém průmyslu, ...
Auto Sael s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Technický pracovník Kontakt: telefonicky, e-mailem Hotel v centru KV přijme technika, voda, topení, plyn, základy RJ výhodou. Manuální zručnost. Vhodné pro muže. Řidičský průkaz sk. B. Na konci roku 13 plat. Kontakt e-mailem. Prac. doba-krátký dlouhý týden 07:00-19:00 ...
OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno včera