TECHNOLOG s AJ, Jindřichohradecko

Pracovní místo ( TECHNOLOG s AJ, Jindřichohradecko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pro našeho klienta, úspěšnou automotive společnost, hledáme kandidáty na pozici Technolog s AJ.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK Požadujeme: vyučen v technickém nebo strojírenském oboru, platné svářečské osvědčení podle evropské normy: EN 287 - 1 135 T FW 1,3S t 2,0 D 13,0 PB sl EN 287 - 1 135 T BW 1,3S t 8,0 D 50,0 PF ss nb EN 287 - 1 135 T FW 1,3S t 8,0 D 50,0 PF ...
RICHMONT - CZ a.s. Týn nad Vltavou, Inzerováno včera

NÁSTROJAŘ Nabízíme: možnost profesního růstu , práce s moderní technologií, sociální jistoty, dotované stravování v místě Požadavky na uchazeče: vzdělání: výuční list v technickém nebo strojírenském oboru, praxe: nejméně 2 roky, delší praxe vítána, jazykové ...

PRODAVAČ/KA MOBILNÍCH TELEFONŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ Požadujeme komunikativnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, zájem o mobilní technologie a aktuální novinky na trhu, orientace v dané oblasti výhodou. Nabízíme práci v silné zavedené společnosti, zaměstnanecké benefity, práci v příjemném ...
Mobil servis centrum s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera