TECHNOLOG s AJ, Jindřichohradecko

Pracovní místo ( TECHNOLOG s AJ, Jindřichohradecko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pro našeho klienta, úspěšnou automotive společnost, hledáme kandidáty na pozici Technolog s AJ.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

WEB DESIGNER - PROGRAMÁTOR PHP Znalost webových technologií. PHP5, MySQL, HTML/CSS, JavaScript. Pestrá práce na zajímavých projektech. Možnost aktivně uplatnit kreativitu, příležitost osobního rozvoje - přesahy do různých multimediálních oborů (grafický design, video, zvuk, 3D), ...
Radomír Koníř České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

technik IT / správce sítě Orientace v oboru IT technologií a služeb, výstavby datové sítě, správy PC a serverů, praktická správa serverové infrastruktury, troubleshooting, implementace, konfigurace aktivních prvků, znalost Windows Server 2012 R2, AD, DNS, DHCP, system ...
VSP DATA a.s. Sezimovo Ústí, Inzerováno před 2 dny

Technik svařování Požadujeme: - Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici, popřípadě mistr svařování s kvalifikací vyšší svářecí personál výhodou - Technické vzdělání – SŠ - Znalost technologií používaných ve svařování včetně aktuálních změn a metodik - Uživatelskou ...
ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. Temelín, Inzerováno před 2 dny