TECHNOLOG s AJ, Jindřichohradecko

Pracovní místo ( TECHNOLOG s AJ, Jindřichohradecko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte vzdělání a praxi ve strojírenství? Baví Vás technologie? Pro našeho klienta, úspěšnou automotive společnost, hledáme kandidáty na pozici Technolog s AJ.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Technolog lakovny Láká Vás výrobní prostředí automobilového průmyslu? Máte zkušenosti s lakováním? Umíte číst technické výkresy anglicky nebo německy? Pošlete svůj životopis, hledáme Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Mnichovo Hradiště, Plný úvazek, Inzerováno včera

VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ Hledáte profesní růst a vyšší finanční ohodnocení? Nabízíme příležitost získat zajímavou práci v profesionálním prostředí na pozici: VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ Jaká je náplň práce?
Grafton Recruitment s.r.o. Bakov n. Jizerou, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

ELEKTROMECHANIK Náplň práce: provádí běžné a střední opravy elektrických zařízení, provádí preventivní a běžnou údržbu elektrických zařízení, provádí vyhledávání závad a stanovuje technologické postupy oprav, provádí funkční zkoušky strojů a zařízení, provádí ...
ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny