OBSLUHA CNC, až 29 800Kč/měs.

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC, až 29 800Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň:

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

SEŘIZOVAČ, Českobudějovicko Hledáte uplatnění v úspěšné výrobní společnosti? Máte vzdělání ve strojírenském oboru a vyznáte se s seřizování strojů? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme SEŘIZOVAČE!
Grafton Recruitment s.r.o. Zliv, Plný úvazek, Inzerováno včera

SKLADNÍK/CE Pracoviště Zalužany/Lety. Pracovní doba: jednosměnný provoz, v budoucnu možnost práce na 2 směny Požadujeme: - znalost obsluhy VZV - průkaz na VZV - VÝHODOU Práce ve skladu hotových výrobků a komponentů, vyskladňování a naskladňování dopravců, ...
Autometal, spol. s r.o. Lety, Inzerováno před 3 dny

STROJNÍK PRO OBSLUHU BAGRU Požadujeme: ŘP skup. C podmínkou, strojní průkaz výhodou Pracovní doba 7:00-16:00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2018 s možností prodloužení. Volné místo strojník pro obsluhu bagru pro lokalitu Písek.
ZAKOM s.r.o. Písek, Inzerováno před 3 dny