Grafton Recruitment s.r.o. SKLADNÍK, až 25 000Kč/měs.

SKLADNÍK, až 25 000Kč/měs.

Referenční číslo: 7-21-227791/NP

Pracovní náplň
Hledáte zajímavou pracovní nabídku v perspektivní společnosti? Chcete mít zodpovědné a stabilní zaměstnání? Pak hledáme právě Vás! Pošlete svůj životopis na adela.labajova@grafton.cz.

Co bude Vaší pracovní náplní:
- naskladnění zboží na sklad
- příprava zboží k expedici
- zadávaní dat do systému

Požadavky
- výuční list
- praxe v řízení VZV výhodou
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
- řidičský průkaz sk.B

- zkušenost práce na PC

Informace
Benefity:
- příspěvek na stravování
- jazykové kurzy
- bonus za nemarození
- prémie za nemarození až 1000Kč/měs.
. příspěvek za odpracované roky
- příspěvek na údržbu pracovních oděvů
- sleva na firemní výrobky
- možnost kariérního i profesního růstu
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK, až 25 000Kč/měs.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 19000 - 25000,- Kč/měs
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Průmysl
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Labajová Adéla
E-mail: Labajová Adéla
Telefon: (+420) 389 502 940

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.