Obchodní zástupce - Středočeský kraj

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - Středočeský kraj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- vyhledávání obchodních příležitostí
- kompletní ošetření svěřeného regionu
- samostatné vedení obchodních případů až po uzavření smlouvy
- zpracování obchodní administrativy
- péče o klienty

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup
Média, reklama a grafika
Služby zákazníkům

Další volná místa

Zástupce vedoucího dopravy Pozice: zástupce vedoucího dopravy Požadavky: technické znalosti výhodou, zkušenosti s vedením kolektivu, řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz - výhodou, samostatné rozhodování, práce na PC - word, excel Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- ...
PAC Hořovice s.r.o. Příbram, Inzerováno včera

Service Operations Manager MV: Na hřebenech II č.p. 1718/10, 140 00 Praha 4-Nusle Kontakt: Hill Juliet, e-mail: Juliet.Hill@dimensiondata.com 8 – 10 let zkušeností v oboru IT service operations z velké společnosti, nejméně dvě certifikace typu MCSE, Networks ...
Dimension Data Czech Republic s.r.o Praha, Inzerováno včera

Pracovník obchodního oddělení MV: K Hrušovu 293/2,102 00 Praha 10-Štěrboholy Kontakt: Kuběna Daniel, tel.: 735 752 500, e-mail: infopraha@logex.cz Chuť pracovat, energičnost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru výhodou, jazykové znalosti v podobě AJ, NJ ...
LogEx logistics s.r.o. Praha, Inzerováno včera