Mistr, Jihlavsko, 2 směny, náborový příspěvek

Pracovní místo ( Mistr, Jihlavsko, 2 směny, náborový příspěvek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme mistra, který zvládne vést 25členný kolektiv ve fungl novém pracovním prostředí!

Chceme člověka, který se bude podílet na výstavbě nové výrobní haly a bude tak stát u jejího zrodu.

Nabídneme Vám za to zajímavé finanční ohodnocení + k nástupu na pozici mistra nabízíme ještě náborový příspěvek ve výši 20 000 - 30 000 Kč dle Vašich zkušeností.

Co všechno u nás bude mít mistr na starosti?

- koordinace pracovníků ruku v ruce s harmonogramem prací
- zajištění materiálu a technické dokumentace
- dohled nad dodržováním technologických postupů
- vizuální kontrola kvality
- evidence docházky a odměňování pracovníků