PRODUKTOVÝ MANAŽER s NJ

Pracovní místo ( PRODUKTOVÝ MANAŽER s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Domluvíte se plynule německy? Máte zkušenosti s technickým obchodem nebo zkušenosti s plánováním a produktovým managementem?
Hledáme člověka, který bude spojovacím článkem mezi výrobou a prodejem, bude plánovat další vývoj jednotlivých produktů a jejich odbyt. Tato práce také zahrnuje produktový reporting, občasné prezentace na veletrzích či školení a informování především našich pracovníků prodeje o veškerých změnách a novinkách.
Pokud nemáte technické vzdělání, neznamená to, že pro nás nejste zajímavý/á .Kandidáta plně zaškolíme. Podstatné je, mít silný potenciál pro tuto práci a přinášet dobré výsledky.
Platové podmínky budou záviset na Vašich předpokladech a zkušenostech.Součástí mzdy je také motivační složka.
Nástup možný ihned.