MANAŽER MECHATRONIKY pro vývojové projekty

Pracovní místo ( MANAŽER MECHATRONIKY pro vývojové projekty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme schopného vedoucího po technické i ekonomické stránce se znalostí či dobrým povědomím o skupině výrobků z oblasti mechatroniky a schopnost pro jejich zavedení do výroby. Proto je pro nás nutné, abyste zvládal/a:

- vést vývojové projekty včetně evidence jejich průběhu
- sestavovat také jednotlivé projektové týmy, umět jasně stanovit cíl
- dodržovat plánování finančních zdrojů a celkový harmonogram projektů a úkonů
- komunikace a koordinace s externími vývojáři
- umět pružně a důsledně reagovat na vzniklé situace s jasným tahem na branku

Platové ohodnocení se bude odvíjet od osobnostních předpokladů a zkušeností. Čím více budete přínosem, rádi Vás podle toho dobře ohodnotíme.