PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ s AJ

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Příležitost pro ty, co mají zkušenosti s APQP – zavádění nových projektů do výroby a jejich plánování vč kvality. Je take důležitá komunikace anglicky formou mluvenou I psanou.
Pokud dané požadavky splňujete, pošlete nám aktuální životopis.
Pokud projdete úspěšně výběrovým řízením, vaší další náplní práce bude:

- spolupráce s obchodním oddělením při přípravě podkladů pro poptávkové řízení
- tvorba toku výroby (flow chart), procesování FMEA a spolupráce na tvorbě kontrolních plánů
- výpočty nákladů na dané projekty
- spoluodpovědnost za aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby
- aktualizace výkonových norem

Na této pozici nevedete žádné podřízené.
Výše nástupní mzdy se bude odvíjet podle zkušeností, osobnostních předpokladů.

Nástup možný ihned