Obsluha CNC strojů Žďár n/S. 30 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( Obsluha CNC strojů Žďár n/S. 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do rodinné firmy na Žďársku hledáme pracovníky na pozici obsluhy CNC obráběcích strojů. Vaší prácovní náplní bude hlavně:

-obsluha CNC obráběcího centra
-mezioperační kontrola

Další volná místa

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK Náplň práce: - zajištění strojní údržby (opravy kompresorů a čerpadel) Požadujeme: - SOU v oboru strojním, zámečník výhodou - flexibilita a odolnost proti stresu - praxi na obdobné pozici - spolehlivý a zodpovědný ...
Bilfinger Euromont a.s. Litvínov, Inzerováno včera

MISTR OBROBNY MISTR OBROBNY - strojní zaměření - praktická zkušenost s vedením zaměstnanců ve strojírenské výrobě min. 3 roky podmínkou - znalost technologie strojírenské výroby - znalost práce na PC (MS Office, Outlook, SAP EP výhodou) - čtení výkresové ...

HORIZONTKÁŘ HORIZONTKÁŘ Požadujeme: - SOU/SŠ strojírenský obor - praxe na obráběcích strojích, orientace v technické dokumentaci - ŘP sk. B, Zaměstnanecké výhody: - Práce na hlavní pracovní poměr - Odpovídající platového ohodnocení - Možnost osobního i ...
Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o. Litvínov, Inzerováno včera