Obsluha elektro erozivních strojů, 30 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( Obsluha elektro erozivních strojů, 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Staňte se součástí úspěšného týmu našeho klienta, rozrůstající se rodinné společnosti sídlící nedaleko Žďáru nad Sázavou, pro kterou hledáme vhodné uchazeče na pozici Obsluha elektro erozivních strojů (elektroerozivní obrábění).

Další volná místa

SERVISNÍ TECHNIK | STROJÍRENSTVÍ Úspěšná zahraniční společnost zabývající se strojní výrobou hledá v rámci rozšiřování svých aktivit a posílení servisního oddělení kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK | STROJÍRENSTVÍ - samostatná a zodpovědná montáž, oprava a údržba produktů ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SERVISNÍ TECHNIK/ŠKOLITEL | STROJÍRENSTVÍ Úspěšná zahraniční společnost zabývající se strojní výrobou hledá v rámci rozšiřování svých aktivit a posílení servisního oddělení kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK/ŠKOLITEL | STROJÍRENSTVÍ - samostatná a zodpovědná montáž, oprava a údržba ...

CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs. Máte zkušenost na CNC soustruhu nebo fréze? Láká Vás práce, kde můžete zúročit svoje zkušenosti a naučit se něco nového? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! NABÍZÍME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU A PRÁCI NA 1 SMĚNĚ. Jako CNC Obráběč kovů ...