Obchodní asistentka s NJ, 30 000 Kč

Pracovní místo ( Obchodní asistentka s NJ, 30 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Umíš dobře německy a chceš jí uplatnit v praxi?
Hledáme komunikativního člověka s logickým myšlením a dobrou němčinou na pozici podpory našeho obchodního týmu.

Náplň práce:
- každodenní využití němčiny slovem i písmem
- telefonická komunikace se zákazníkem, řešení objednávek, péče o ...

Další volná místa

ASISTENT/KA PEDAGOGA ASISTENT/KA PEDAGOGA Kontakt: pí Kheilová Martina Mgr., tel.: 608867999, e-mail: spec-skoly@volny.cz Možnost zkráceného úvazku. Náplň práce: Vzdělávací a výchovná činnost podle přesně stanovených postupů a pokynů učitele nebo vychovatele zaměřená ...
Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny

Asistent prodeje Asistent/ka prodeje CALL CENTRA Náplň práce: - Poskytování služeb zákazníkům - jednoduchá práce na PC - jednoduchý telemarketing Požadujeme: - dobré komunikační schopnosti - schopnost učit se novým věcem - schopnost pracovat v týmu - ...
CTSCZ spol. s r.o. Chomutov, Inzerováno před 4 dny

Asistenti pedagogů Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem Volné místo asistenti pedagogů pro lokalitu Všetaty.
Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace Všetaty, Inzerováno před 4 dny