Grafton Recruitment s.r.o. STROJNÍ ÚDRŽBA - ZÁMEČNÍK - SEŘIZOVAČ | Jihlava, 1 směna

STROJNÍ ÚDRŽBA - ZÁMEČNÍK - SEŘIZOVAČ | Jihlava, 1 směna

Pracovní náplň
Rozšiřujeme výrobní linku a hledáme nové kolegy do našeho týmu na pozici STROJNÍ ÚDRŽBA

volitelný směnný režim: 1 SMĚNA nebo NEPŘETRŽITÝ PROVOZ
dále volitelné přesčasy a pohotovost ZA PŘÍPLATKY

Chcete práci, která není každý den rutina? Chcete pracovat v non-automotive? Nejste žádný robot a chcete uplatnit své technické dovednosti? Pak nám pošlete svůj životopis.

Strojní údržba / zámečník / seřizovač
- oprava strojního zařízení
- preventivní kontroly zařízení
- odstávky a opravy linek
- příprava náhradních dílů

Požadavky
- vzdělání technického směru
- alespoň krátká praxe na této či obdobné pozici (strojní údržba, seřizovač, zámečník)

- směnný provoz je volitelný: 1 SMĚNA nebo NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Nabízíme
- velmi zajímavé mzdové ohodnocení
- náborový příspěvek
- pravidelné měsíčný bonusy a prémie
- jazykové kurzy zdarma
- dotované závodní stravování (výběr ze 7 jídel)
- profesní vzdělávání
- příspěvek na očkování proti chřipce
- různé zaměstnanecké slevy
- firemní akce
- příspěvek na dětský tábor

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STROJNÍ ÚDRŽBA - ZÁMEČNÍK - SEŘIZOVAČ | Jihlava, 1 směna

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Plat 30000 - 40000 CZK
Lokalita: Kraj Vysočina
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.