ÚČETNÍ s AJ - nové finanční oddělení

Pracovní místo ( ÚČETNÍ s AJ - nové finanční oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte ekonomické vzdělání, znáte principy účetnictví a chcete vážně zajímavou pracovní příležitost s denním využitím angličtiny?

Stabilní německá společnost rozšiřuje svůj finanční tým ve svém výrobním závodě na Vysočině. Proto hledají členy do jejich nově vytvářeného týmu na účetním a finančním oddělení.

Náplň práce:
- postupné převzetí agendy z mateřské firmy
- pečlivé zaškolení je samozřejmostí
- denní komunikace v AJ v rámci celé skupiny
- komplexní účetnictví, správa procesů, platby, fakturace, pohledávky, reporting
- práce v programu SAP

Můžete se těšit na opravdu zajímavou práci, kde získáte řadu zkušeností při rozjezdu nového oddělení. Zároveň budete mít časem možnost přesunout se pracovně na některou z našich zahraničních poboček a kariérně růst v rámci skupiny. A pokud ne, necháme si Vás tady - je to zkrátka možnost pro ty, které by to lákalo.

Že to zní zajímavě? Tak nám pošlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce.