TECHNOLOG S AJ nebo NJ

Pracovní místo ( TECHNOLOG S AJ nebo NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti na pozici technologa? Umíte dobře anglicky či německy? Láká vás změna a možnost účastnit se nových projektů? Pak neváhejte poslat životopis a rozšířit tak stávající tým!

Náplní vaší práce bude:
- definování a vyhodnocení procesních metod ve výrobním závodě (vyrobitelnost, ...

Další volná místa

ZÁMEČNÍK ZÁMEČNÍK - svářečský průkaz EN ISO 9606-1 135. - znalost strojírenských výkresů HLÁSIT SE: Grund Jan, tel.: 775202268, osobně pouze po telefonické domluvě Volné místo zámečník pro lokalitu Litvínov.
A-P.S.K. TECHNOLOGY s.r.o. Litvínov, Inzerováno před 2 dny

MISTR OBROBNY MISTR OBROBNY - strojní zaměření - praktická zkušenost s vedením zaměstnanců ve strojírenské výrobě min. 3 roky podmínkou - znalost technologie strojírenské výroby - znalost práce na PC (MS Office, Outlook, SAP EP výhodou) - čtení výkresové ...
Bilfinger Euromont a.s. Litvínov, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ / KUCHAŘKA 4* hotelu KONTAKT:telefonicky 353207202, e-mailem HR@imperial-group.cz Lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici: KUCHAŘ - KUCHAŘKA NABÍZÍME: * získání zkušeností z prestižního 4* ...
Imperial Karlovy Vary a. s. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny