Grafton Recruitment s.r.o. HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ

HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ

Referenční číslo: 6-12-266249/NP

Pracovní náplň
Máte praxi na pozici jako hlavní účetní alespoň dva roky? Dokážete obstojně komunikovat v angličtině se zahraničními pobočkami formou psanou i mluvenou? Jste ochotna občasně cestovat a účastnit se auditů i na jiné pobočce?
Pokud si odpovíte na všechny otázky ano, tak čtěte dále a projdete-li úspěšně VŘ, tak vaší další náplní práce na Pelhřimovsku ve výrobní společnosti bude:

- vedení kompletního účetnictví
- vedení a motivace týmu o cca deseti lidech
- kompletní přípravy pravidelných závěrek
- přípravy na audity a úzká spolupráce s auditory
- spolupráce při zpracovávání DPPO
- případné poskytování účetního poradenství v rámci společnosti

Požadavky
- VŠ (popř. i SŠ) vzdělání ekonomického směru
- AJ na úrovni pro denní komunikaci se zahraničními pobočkami
- praxe na pozici hlavní účetní min. 2 roky podmínkou
- perfektní znalost podvojného účetnictví a ostat. účetních standardů
- přehled v oblasti financí a controllingu výhodou
- praxe či předpoklady pro vedení a motivaci týmu účetního oddělení
- velmi dobrá znalost MS Office

Informace
Benefity:
- možnost závodního stravování nebo stravenky
- odměny za zlepšovací návrhy
- zaměstnanecké benefity (plavání, fitness, wellness, bruslení)
- pojištění proti způsobené škodě
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Plat 35000 - 40000,- Kč/měs
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, IT - správa systémů, hardware, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Kontaktní osoba: Günther Robert
E-mail: Günther Robert
Telefon: +420 567 588 914

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.