HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi na pozici jako hlavní účetní alespoň dva roky? Dokážete obstojně komunikovat v angličtině se zahraničními pobočkami formou psanou i mluvenou? Jste ochotna občasně cestovat a účastnit se auditů i na jiné pobočce? Pokud si odpovíte na všechny otázky ano, tak čtěte dále a projdete-li ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
IT - správa systémů, hardware
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

OBSLUHA A SEŘIZOVÁNÍ VÝROBNÍCH STROJŮ Chcete změnu nebo přemýšlíte, kam jít po škole? Přední zaměstnavatel v litoměřickém okrese otevírá pozice do výroby! Vaše náplň práce bude hlavně obsluha a drobné seřizování strojů a spolupráce na plnění výrobního plánu.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Kuchař/ka v závodní kuchyni Přijmeme kuchaře a kuchařky pro kuchyně závodního stravování v Jihlavě (Pávov, Humpolecká nebo Na Dolech). Příprava teplých a studených pokrmů dle nastaveného jídelníčku a připravených receptur, práce pod vedením zkušeného šéfkuchaře. Výplata mzdy ...
Sodexo - integrovaný facility management a zařízení školního stravování s.r.o. (Sodexo s.r.o.) Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Obsluha VZV - operátor výroby Náplň práce: - především práce s VZV, příjem/výdej zboží, odvoz produktů z výrobní linky - výpomoc ve výrobě betonových výrobků a jejich balení - obsluha balicího stroje Požadujeme: - zdravotní způsobilost - spolehlivost a trestní bezúhonnost - ...
DITON s.r.o. Střítež, Inzerováno před 2 dny