Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ROZPOČTÁŘ/KALKULANT - JUNIOR (strojírenství)

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ/KALKULANT - JUNIOR (strojírenství) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní změnu? Chcete mít časem na starosti celé strojírenské projekty a řídit proces zakázkové výroby? Pracovní náplň pozice:

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
IT - prodej a služby

Další volná místa

technik elektro - vzdělání elektro, zodpovědnost, samostatnost, preciznost, výhodou zkušenosti s realizací zakázek elektro - zakázky elektro v oblasti silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací, technická a finanční příprava a materiálové zabezpečení zakázek: ...
Inovat SE Havlíčkův Brod, Inzerováno včera

MANAŽER PROJEKTU s NJ, až 50 000 Kč Zajímá Vás práce na projektech ve VÝROBĚ? Máte již v této oblasti zkušenosti a ovládáte aktivně NJ nebo máte přímo zkušenost na pozici VEDOUCÍ PROJEKTU v automotive oblasti? Jestliže odpovídáte ano na uvedené otázky, je tu pro Vás nová šance na ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Velenice, Plný úvazek, Inzerováno včera

přípravář / rozpočtář elektro - vzdělání technického směru, nejlépe v oboru elektro, dobrá komunikační schopnost a samostatnost při řešení úkolů, praxe výhodou - příprava zakázek silno/slaboproudých elektroinstalací, vyjednávání o nákupu materiálu a zásobování staveb - prac. ...
Inovat SE Havlíčkův Brod, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit