Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ROZPOČTÁŘ/KALKULANT - JUNIOR (strojírenství)

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ/KALKULANT - JUNIOR (strojírenství) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti s tvorbou rozpočtů nebo Vás tato oblast zajímá? Máte po škole a hledáte uplatnění v oboru nebo jen hledáte kariérní změnu? Chcete mít časem na starosti celé strojírenské projekty a řídit proces zakázkové výroby? Pracovní náplň pozice:

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
IT - prodej a služby

Další volná místa

Pojektant stavební- profese, rozpočtář , elektro-profese, TZB Požadujeme: znalost AutoCad, komunikativnost, řidičský průkaz B, praxe výhodou, vzdělání VŠ , SŠ (rozlišení výše ohodnocení) 1 projektant - profese stavební, případně se znalostmi rozpočtování staveb, TZB, dopravní stavby, statika a podobně. 1 ...
Agroprojekt Jihlava, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno před 3 dny

ROZPOČTÁŘ - ŘP sk. B Volné místo rozpočtář pro lokalitu Střítež.
DOMY D.N.E.S. s.r.o. Střítež, Inzerováno před 3 dny

referent/ka Požadavky : -adaptabilita k práci ve vnitřních informačních systémech ÚZSVM -znalost práce s PC (MS Office, internet, práce v SAP a ASPI výhodou), -samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost -ovládání účetnictví zejména ...
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových Žďár nad Sázavou, Inzerováno před 4 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit