Project Manager s AJ

Pracovní místo ( Project Manager s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti v projektovém řízení v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak zde je jedinečná příležitost!

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Strojírenství

Další volná místa

Práce z domu - Extra příjem při zaměstnání Rozšiřujeme firemní tým s možností více úrovní uplatnění: Kontakt s klienty, kteří již projevili zájem o naše služby; rozvíjení vztahů se stávajícími klienty; marketink; rozvoj a vedení týmu. Očekáváme: základní znalost práce na PC, obchodní a ...
TOP-Job Práce doma, celá ČR, odkudkoliv, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno dnes

FARMACEUTICKÝ ASISTENT / ASISTENTKA FARMACEUTICKÝ ASISTENT / ASISTENTKA Požadujeme - VOŠ nebo SŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent - Zájem o pacienta a jeho zdraví - Zapojení se do interních odborných projektů - Průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním ...
Lékárna Most s.r.o. Most, Inzerováno včera

TELEFONNÍ OPERÁTOR / ka TELEFONNÍ OPERÁTOR Poskytování informací o službách zákazníkům, minimální zkušenost s telekomunikací obchodního zaměření. Jednoduchá práce na PC (excel, word). Jedná se o slušnou, nenáročnou a stabilní práci Z DOMOVA s možností se rozvíjet a ...
Miroslav Kubánek Most, Inzerováno včera