Project Manager s AJ

Pracovní místo ( Project Manager s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti v projektovém řízení v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak zde je jedinečná příležitost!

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Strojírenství

Další volná místa

mistr výroby - obchodní zástupce měsíční mzda 11.000,- Kč + provize MÍSTO VÝKONU PRÁCE TLUČNÁ možnost práce v zahraničí Volné místo mistr výroby - obchodní zástupce pro lokalitu Tlučná.
Revit projekt s.r.o. Tlučná, Inzerováno včera

Malíř MÍSTO VÝKONU PRÁCE TLUČNÁ možnost práce v zahraničí Volné místo malíř pro lokalitu Tlučná.

zedník MÍSTO VÝKONU PRÁCE TLUČNÁ možnost práce v zahraničí Volné místo zedník pro lokalitu Tlučná.