Technik dodavatelské kvality s AJ

Pracovní místo ( Technik dodavatelské kvality s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosit s projektovou či dodavatelskou kvalitou? Chcete řešit nové komponenty a nové dodavatele? Domluvíte se anglicky? Tak se přihlaste!

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Strojírenství

Další volná místa

Montéři regálových systémů Jedná se o pozici montéři regálových systémů !!! Místo výkonu práce: ČR a EU (hlavně Německo, Rakousko a Holandsko). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: nejčastěji 8 hodinové směny v rozmezí 7:00-15:30 h, ale často ...
LAUTEX s.r.o. Cheb, Inzerováno včera

Dělníci Dostavte se k osobnímu jednání v pracovní dny od 6:00 do 14:00 hod. na adresu místa výkonu práce - životopis s sebou. Místo výkonu práce - Hunter Douglas Kadaň s.r.o., Tušimice č.p. 15, 432 01 Kadaň 1 Popis pracovní činnosti - Výroba stínicí ...
Hunter Douglas Kadaň s.r.o. Kadaň, Inzerováno včera

Nástrojař/ka - leštič/ka MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov PRACOVNÍ NÁPLŇ: začišťování a leštění forem a nástrojů pomocí příslušných technologií, po zapracování rozčíření o laserové naváření MZDA: nástupní plat s praxí od 20.000 Kč POŽADUJEME: - SOU - všeobecné ...
FOREZ s.r.o. Ostrov, Inzerováno včera