Soustružník-automatář

Pracovní místo ( Soustružník-automatář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- obsluha obráběcích automatů
- dokončovací práce

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Soustružník Požadavky: •Vzdělání: SOU - soustružník •Praxe na klasickém soustruhu min. 2 roky •Orientace v technické dokumentaci •Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost Náplň práce: •Obrábění na soustruhu SV 18 – malosériová ...
JIHLAVAN, a.s. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Soustružník CNC Požadavky: •Vzdělání: SOU nebo ÚSO •Praxe na CNC výhodou •Orientace v technické dokumentaci •Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost Náplň práce: •Práce v systému Sinumerik, Mazatrol •Obrábění přesných dílců – letecká ...

SOUSTRUŽNÍK/CE - FRÉZAŘ Požadujeme: vyučení v oboru nutné, manuální zručnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, 2 směnný provoz PO - PÁ Náplň práce: obsluha CNC strojů, výměna nástroje Nabízíme: trvalý pracovní poměr, příspěvek na dojíždění, čtvrletní prémie, prémie ...
JIHOMETAL s.r.o. Týn nad Vltavou, Inzerováno před 7 dny