Nemocnice Na Homolce

Praktické/všeobecné sestry a zdravotničtí záchranáři pro Nemocnici Na Homolce

Pracovní náplň
Pro Nemocnici Na Homolce hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:
PRAKTICKÁ/VŠEOBECNÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ

- Plný i částečný úvazek
- Oddělení: ARO, kardiologie, kardiochirurgie, neurologie, neurochirurgie, cévní chirurgie, všeobecná chirurgie, interna

Požadavky
- SZŠ, VOŠ, VŠ
- Praxe a specializační vzdělání není podmínkou
- Empatie, profesionalita, týmový duch

Nabízíme
- kvalitní platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- mimořádné placené zdravotní volno (4x sick day)
- podporu dalšího vzdělávání
- příjemné klidné pracovní prostředí v sehraném kolektivu
- stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- využití relaxačního centra; kartu MultiSport
- možnost ubytování pro mimopražské
- využití školky pro děti zaměstnanců
- a další benefity

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Praktické/všeobecné sestry a zdravotničtí záchranáři pro Nemocnici Na Homolce

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný i zkracený úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Lokalita: Česká republika
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Nemocnice Na Homolce
Ulice: Roentgenova 2
Město: Praha
PSČ: 15030
Internet: www.homolka.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Pavlíčková
E-mail: volna.mista@homolka.cz
Telefon: 257 272 306

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Na Homolce
Informace
Profesní CV (případně i s uvedením preferovaného pracoviště) prosím zasílejte na: volna.mista@homolka.cz.