HEMA puls s.r.o.

Stolař/stolařka

Pracovní náplň
Hledáme pracovníka do stolařské výroby, odborné znalosti a praxe není nutná.

Požadavky
Spolehlivost, manuální zručnost a chuť do práce.ů

Nabízíme
Zajímavou práci, v příjemném kolektivu. S velkým strojovým zázemím.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stolař/stolařka

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat 22000 - 30000 CZK , Měsíc
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: HEMA puls s.r.o.
Ulice: Franzova 1072/63a
Město: Brno
PSČ: 61400
Internet: hemapuls.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Hostinská Bohuslava
E-mail: hostinska@hemapuls.cz
Telefon: 723223710

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HEMA puls s.r.o.
Informace
Výroba interiérů na klíč. Byty, domy, kanceláře, veřejné prostory. (např. Sono centrum, Tripoli, Charlies, Husa líšeň, Husa Bohunice a spoustu dalších.