Obsluha lakovací linky

Pracovní místo ( Obsluha lakovací linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlavní pracovní náplní je obsluha lakovací linky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Číšník/servírka Pracoviště: Krapkova č.p. 439/34, Olomouc. Hledáme kolegu nebo kolegyni: - s praxí v obsluze - ochotného se dále vzdělávat Co požadujeme: - vyučení v oboru - praxi v obsluze - znalost AJ/NJ výhodou - spolehlivost, flexibilita Nabízíme: - práci na ...
RAKAS, spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Přípravář výroby - manipulant Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín. Náplň práce: příjem a výdej výrobků a materiálu, manipulace s výrobky a materiálem pomocí VZV, obsluha pomocného strojního zařízení, řidič / kooperátor. Požadujeme: vyučení / SŠ vzdělání, min. 1 rok praxe ve ...
MB TOOL s.r.o. Lutín, Inzerováno včera

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE (HPP, DPP) A11 z:21/3/2019 a:16/4/2019 (HPP, DPP) Hledáme 3 zaměstnance: - 1 zaměstnanec na HPP, nepřetržitý provoz - 1 zaměstnanec na HPP, jednosměnný provoz (jen denní) - 1 zaměstnanec na DPP Kvalifikační předpoklady: - minimální základní, střední ...
Charita Frýdek - Místek Frýdek-Místek, Inzerováno včera