Loskot František, JUDr.CSc.

advokátní koncipient

Pracovní náplň
Advokátní kancelář se sídlem v centru Hradce Králové se zaměřením na generální praxi přijme advokátního koncipienta/ku, eventuálně spolupracujícího advokáta nebo advokáta zaměstnance. Přenechání klientely, či partnerství v budoucnu není vyloučeno.

Požadavky
Absolvent vysoké školy - právnické fakulty, znalost práce s PC, řidičský průkaz.
Předchozí praxe a znalost cizích jazyků vítány.

Nabízíme
Mzda od 18.000,- Kč, odměny a mzdový postup podle výkonnosti.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: advokátní koncipient

Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské / universitní
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: Loskot František, JUDr.CSc.
Ulice: Československé armády 556/27
Město: Hradec Králové
PSČ: 50003

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: JUDr. František Loskot, CSc.
E-mail: judrloskot.ak@centrum.cz
Telefon: 603196497

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JUDr. František Loskot, CSc.