DS, spol. s r.o.

Pracovník expedičního skladu

brigáda

Pracovní náplň
Přijmeme pracovníka/brigádníka do expedičního skladu hliníkových žebříků a hliníkových lešení na zkrácený pracovní úvazek, vždy pondělí až pátek ca. 7:30 až 12:30 hod. Místo Staré Brno, firma s 25 letou tradicí. Fyzická zdatnost předpokladem. Nástup možný ihned. Hodinový výdělek 100,- až 160,- Kč. Zaměstnanecký poměr po zapracování možný. Vhodné i pro studenta nebo důchodce.

Požadavky
fyzická zdatnost, serióznost, zodpovědnost

Nabízíme
Hodinový výdělek 100,- až 160,- Kč, variabilní pracovní doba v rozsahu 3 - 5 hod. denně.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovník expedičního skladu

Typ pracovního vztahu: Brigáda
Pracovní poměr: Zkrácený úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Vzdělání není podstatné
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DS, spol. s r.o.
Ulice: Úvoz 466/8
Město: Brno
PSČ: 60200
Internet: dssro.cz

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Jiří Dvorský
E-mail: jiri@dvorskybrno.eu
Telefon: 602755597

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli