Vladimír Diblíček

pokojská

Pracovní náplň
pokojská v rodinném pensionu ( úklid pokojů a přilehlých prostor )

Požadavky
pracovitost, trestní bezúhonnost, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost. Hlásit se emailem či telefonicky. Typ pracovního poměru a délka dohodou.

Nabízíme
privátní ubytování, stravu, korektní jednání - zázemí

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pokojská

Typ pracovního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Minimální požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Plat 15000 - 20000 CZK , Měsíc
Lokalita: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Vladimír Diblíček
Ulice: Děčínská 474/10
Město: Praha
PSČ: 19000

Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba: Simona Diblíčková
E-mail: info@pensionhappy.cz
Telefon: +420602364778

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vladimír Diblíček