Zdravotní sestra / zubní instrumentářka

Pracovní místo ( Zdravotní sestra / zubní instrumentářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme sestřičku do zavedené moderní zubní ordinace v Chrudimi.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Služby zákazníkům

Další volná místa

PRACOVNÍK SERVISNÍ LINKY - vhodné pro maminky KARIÉRA V BANCE! Končí Vám rodičovská dovolená a hledáte práci od 8:00 do 16:00 hod v oblasti financí a bankovnictví? Že nemáte v tomto oboru zkušenosti? NEVADÍ, VŠE VÁS NAUČÍME na podrobném školení! Pokud se nebojíte komunikace s lidmi a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

SPECIALISTA PODPORY BANKOVNÍCH KLIENTŮ | NÁCHOD NASTARTUJ KARIÉRU V BANCE! Máš po maturitě a hledáš práci? Nabízíme perfektní příležitost získat zkušenost v bance, která Tě posune dál. Pokud se nebojíš komunikace s lidmi a hledáš pohodové místečko u počítače, kde se naučíš, jak to vlastně v ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

Elektro konstruktér Česká společnost zabývající se výrobou zdravotnické techniky, která již dávno překročila hranice republiky a úspěšně expanduje do celého světa hledá posilu do svého konstrukčního týmu! Co Vás čeká? - tvorba technické dokumentace - komunikace s ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden