Obsluha lakovací linky

Pracovní místo ( Obsluha lakovací linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlavní pracovní náplní je obsluha lakovací linky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

ZÁSTUPCE MISTRA/PŘEDÁK - až 170,-Kč/hod, 25 dní dovolené, obědy zdarma Chybí vám v práci obědy a káva zdarma? Rádi byste dotovanou dopravu? Více času na rodinu s 25 dny dovolené + finanční příspěvky na ni? Čisté a moderní prostředí. Hledáme fachmana, všestranného člověka, který má zkušenosti s prací ve výrobě a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Dělníci v kovárně - kováři STROJÍRENŠTÍ DĚLNÍCI KOVÁRNY - jedná se o obsluhu kovacích lisů a bucharů, charakter práce vyžaduje dobrý zdravotní stav, zručnost. Výhodou je vyučení ve strojírenském oboru. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571492353, e-mail: ...
INPO, spol. s r.o. Hošťálková, Inzerováno před 3 dny

Řidiči C, E Z:27.9.2018.A:15.2.2019. Místo výkonu práce Odry. Jedná se o obsluhu nákladního vozidla IVECO, MAN domíchávač (mix) a PUMI čerpadlo. Rozvoz a čerpání betonových směsí, praxe výhodou. Zaměstnanecké výhody: 13.plat, dovolenkové.Telefonický kontakt ...
WOLCAR-servis, s.r.o. Odry, Inzerováno před 3 dny