Obsluha lakovací linky

Pracovní místo ( Obsluha lakovací linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlavní pracovní náplní je obsluha lakovací linky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Operátor/ka výroby - lisovna Pracoviště: Hamerská č.p. 681/50, Olomouc. Operátor výroby na lisovně je zodpovědný za obsluhu technologie na lisovně. Náplní práce bude - Obsluha výrobního zařízení - lisy, vločkovky, dekantéry, předehřev semene a vloček a linky peletizace - ...
ADM Olomouc s.r.o. Olomouc, Inzerováno dnes

Obsluha obráběcích strojů z:3.7.2018,a:17.9.2018: Místo výkonu Studénka. Nástup možný IHNED. Hrubá měsíční mzda od:20.000, případné cílové prémie .Pracovní smlouva bude mít půl roční zkušební dobu. Jde o jednoduchou obsluhu obráběcího zařízení. Náplň práce spočívá ve ...
FRESO comp., s.r.o. Studénka, Inzerováno dnes

Obráběč kovů Z:6.3.2018.A:17.9.2018. Místo výkonu Studénka.Nástup možný ihned.Pracovní doba:37,5 hod/ týden ve dvou nebo třísměnném provozu.Pracovní poměr na dobu neurčitou.Požadujeme:střední odborné vzdělání s výučním listem nebo úplné střední odborné vzdělání ...